Čelní nakladače Quicke

Nové čelní nakladače značkové švédské kvality, kompletní montáž na jaký koliv traktor, nakladače skladem + veškeré příslušenství k nim.

Vlastnosti, které dělají vítěze!

Díky řadě X se rozšířila naše nabídka čelních nakladačů typu Quicke o další vysoce kvalitní výrobek. Jde o nakladač švédské konstrukce, který optimálně využívá každý gram oceli a tím nabízí špičkové vlastnosti, které charakterizují Quicke již víc než pět desetiletí. To znamená perfektní odolnost, prvotřídní ergonomii a v neposlední řadě vysokou produktivitu. Pomocník při práci, se kterými můžete jednoduše rychle růst. Jednodušší cesta k vyšší produktivitě.

Quicke X-series je řada nakladačů pro traktory do 120 koňských sil. Tato řada nakladačů nabízí dlouhou životnost, vysokou produktivitu a prvotřídní ergonomii typickou pro nakladače Quicke.

Parametry světové extratřídy!

Quicke již po desítky let patří ve světě čelních nakladačů k těm, kteří určují maximální životnost a produktivitu. Platí to samozřejmě i pro Quicke X-series. Jeho nosnost i výška zdvihu jsou vynikající. Konstrukce výložníku je robustní s čistými nekomplikovanými tvary. Uchycovací systém je neuvěřitelně silný. Díky našemu jedinečnému ovládacímu hydraulickému systému LCS je nakladač stejně stabilní a lehce ovladatelný jak pro lehké, tak i pro pořádně těžké náklady. Kromě toho jsme optimalizovali vlastní hmotnost nakladače, čímž se stává ještě praktičtější. Tyto výhody jsou ještě víc zdůrazněny naším inovativním tlumením rázů. Vždy funguje lehce a spolehlivě. I v případech, kdy je náklad těžký a pracovní tempo vysoké.
A potěšíme vás, že jde navíc o výjimečně stálé výhody, které nabízí dlouhou životnost a bezpečný provoz nakladače. Typický Quicke!

X1S   |   X2S   |   X3S   |   X4S   |   X5S

Pracovní úhly

min. zaklápěcí úhel 46°
min. vyklápěcí úhel 47°

Zvedací výška

v oku výložníku 2,90 m
pod úrovní pracovního nářadí 2,70 m

Zvedací síla při tlaku 195 bar

V oku výložníku v úrovni terénu 1 540 kg
V oku výložníku v max. Výšce 870 kg
800 mm od oka výložníku v úrovni terénu 1 400 kg

Zvedací síla při tlaku 195 bar

800 mm od oka výložníku ve výšce 1,5 m 1 170 kg
800 mm od oka výložníku v max. Výšce 960 kg
max trhací síla 800 mm od oka výložníku 1 500 kg
Hmotnost nakladače 340 kg
Velikost traktoru cca 22-44 kW

Doporučená hmotnost traktoru 2 800 kg